V klidu - antistresové bylinky 560g

41
  • 1 z 2

Antistresové bylinky pro koně. Bylinky prodáváme ve správném množství, které stačí pouze smíchat a můžete podávat. V šikovném balení s kyblíkem, ve kterém byliny smícháte a poté uskladníte. Obsah je 560g.


  • Skladem
399 Kč
Kategorie: Bylinné směsi pro koně
Hmotnost: 0.56 kg
 

Bylinky bez přidaných látek. Vyrobte si unikátní směs, která je vhodná pro koně všech věkových kategorií. Bylinky mají blahodárné účinky a sedativní efekt na nervovou soustavu, a zklidňují i vegetativní systém. Směs může podávat i při mírných kolikách a celkovém neklidu. Bylinky jsou vhodné podat koni i před nástupem do přepravníku či dlouhou cestou, či jiných zneklidňujících situacích, jako začlenění do nového stáda, změna prostředí, atp.

Dávkování: Pro dospělé koně 40g na den, pro pony a hříbata 20g na den. Směs se může podávat suchá nebo jako odvar. Složení: melissae folium, lavandula flos, passiflora herba, matricariae flos. Bylinky můžete používat i dlouhodobě, vždy se 14ti denní pauzou. Tato směs V klidu je na 14 dní podávání pro velkého koně. Je vhodná pro akutní stavy. Pro dlouhodobé užívání vám rádi připravíme bylinky na míru ve větším balení za zvýhodněnou cenu.

Bylinky dodáváme v pytlíčcích, ve správném množství, potřebném pro vyváženou směs. Bylinky vyjměte z pytlíčků a smíchejte dohromady. Poté můžete podávat svým zvířecím miláčkům.