Novinka

Stop Kašlík pro koně 2100g

1

Měsíční balení Stop Kašlíku, bylinek proti rýmě a kašli. Bylinky ve správném množství, které stačí pouze smíchat a můžete podávat. V šikovném balení s kyblíkem, ve kterém byliny smícháte a poté uskladníte. 


  • Skladem
699 Kč
Kategorie: Bylinné směsi pro koně
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2.1 kg
 

Stop Kašlík SHRHerbs, směs kterou si sami namícháte, je vhodné podávat při příznacích nachlazení. Bylinky usnadňují odkašlávání, a rozpouštějí hlen. Napomáhají při zánětech průdušek, horních cest dýchacích a zklidňují podrážděnou sliznici. Slouží jako podpůrná léčba při akutních i chronických onemocnění dýchacích cest.

Dávkování: Pro dospělé koně 50g - 100g na den, pro pony a malé koně 25g - 50g na den. Namíchanou směs zalejte horkou vodou a nechte odstát, poté vychladlé vmíchejte do krmiva. Při potížích podávejte 21dní vyšší udávanou dávku. Pokud potíže přetrvávají, pokračujte v podávání. Po 6ti týdnech kůru přerušte na 14-21dní. Poté opět můžete podávat. Kašlík je možné podávat celoročně, vždy s výše zmíněnou přestávkou. Nekombinujte s dalšími produkty na léčbu kašle. Kašlík je vhodný i pro březí a laktující klisny, a pro mladé koně. 1 balení bylin Kašlíku SHRHerbs je na 21-42 dní léčby.

Složení: salviae officinalis herba,althaeae radix, polygoni avicularis herba, thymi herba, eucalypti folium, urticae herba,sambuci flos, silybum marianum, plantaginis folium, verbascum densi florum, foeniculi fructus, liquiritiae radix.

Bylinky dodáváme v pytlíčcích, ve správném množství, potřebném pro vyváženou směs. Bylinky vyjměte z pytlíčků a smíchejte dohromady, a pečlivě promíchejte. Poté můžete podávat svým zvířecím miláčkům.