Stop Kašlík pro koně 1050g

29

Měsíční balení Stop Kašlíku. Bylinky pomáhají při rýmě a kašli. V šikovném balení s kyblíkem. 1050g.


  • Skladem
399 Kč
Kategorie: Bylinné směsi pro koně
Hmotnost: 1.05 kg
 

Stop Kašlík SHRHerbs, můžete podávat svým koním při příznacích nachlazení. Bylinky usnadňují odkašlávání, a rozpouštění hlenu. Napomáhají při zánětech průdušek, horních cest dýchacích a zklidňují podrážděnou sliznici. Jsou podporou klasických léků, při akutních i chronických onemocnění dýchacích cest.

Dávkování: Pro dospělé koně 50g na den, pro pony a malé koně 25g na den. Namíchanou směs zalejte horkou vodou a nechte odstát, poté vychladlé vmíchejte do krmiva. Při potížích podávejte 21dní. Pokud potíže přetrvávají, pokračujte v podávání. Po 6ti týdnech kůru přerušte na 14-21dní. Poté opět můžete podávat. Kašlík je možné podávat celoročně, vždy s výše zmíněnou přestávkou. Nekombinujte s dalšími bylinkovými produkty na léčbu kašle, bez porady s veterinářem. Kašlík je vhodný i pro březí a laktující klisny, a pro mladé koně. 1 balení bylin Stop Kašlíku SHRHerbs je na 21 dní léčby.

Složení: šalvěj lékařská, proskurník lékařský kořen, truskavec nať, tymián, blahovičník kulatoplodý, kopřiva nať, bez černý, ostropestřec mariánský, jitrocel list, divizna velkokvětá, fenykl plod, lékořice kořen.