Dýchánek - bylinky pro dušné koně 2100g

77

Dýchánek - bylinky vhodné pro dušné koně, k podpoře zdravého dýchání. Balení v praktickém kyblíku na 42dní 2100g.


  • Skladem
699 Kč
Kategorie: Bylinné směsi pro koně
Hmotnost: 2.1 kg
 

Směs obsahuje pouze bylinky. Dýchánek Shrherbs je vhodné podávat dušným koním při akutních stavech i při chronické dušnosti, jako podporu klasické léčby. Bylinky obsažené v této směsi uvolňují dýchací cesty, napomáhají při zánětech horních cest dýchacích a mohou zklidňovat podrážděnou sliznici. Směs je možné podávat i při zvýšené námaze koně, a pro koně nachlazené.

Dávkování: Pro dospělé koně 50g na den Pony a hříbata 25g na den Denní dávku je možné rozdělit na půl ráno a půl večer. Směs zalejte horkou vodou, nechte odstát a vmíchejte do krmiva. Při potížích podávejte 21dní. Pokud potíže přetrvávají, pokračujte v podávání. Po 6ti týdnech kůru přerušte na 14-21dní, a poté opět můžete podávat. Dýchánek je možné podávat celoročně, vždy s výše zmíněnou přestávkou. Nekombinujte s dalšími bylinnými produkty na léčbu dušnosti. Dýchánek je vhodný i pro březí a laktující klisny, a pro mladé koně. 1 velké balení Dýchánku Shrherbs je na 42dní léčby po 50g/den.

Složení: kopřiva list, nať, tymián nať, fenykl plod, skořice kořen, jitrocel kopinatý list, echinacea nať, anýz plod, šalvěj list